Asistent manager Studio20 sediul din Mihai Bravu 471

Candidatul ideal

  • Cunoaste limba englaza la nivel avansat atat scris cat si vorbit. A terminat facultatea
  • Dornică de o ascensiune rapida bazata pe atingerea markerilor de performanta
  • Creativă, indrazneată, punctuala
  • Seriozitatea este cea mai importanta calitate fara de care nu vom reusi sa colaboram

Descrierea jobului

  • Este mana dreapta a Managerului din punct de vedere profesional.
  • Nu face cafele nu merge dupa mancare. Este a doua cea mai respectata persoana in companie.
  • Acest respect va fi castigat prin seriozitate, munca si implicare in activitatile echipei.
  • Programeaza toate activitatile din saptamana curenta.
  • Tine interviuri impreuna cu Managerul.
  • Stabileste si participa la intalniri de afaceri.
  • Tine legatura cu furnizorii.
  • Mediaza comunicarea in cadrul echipei si se asigura ca atmosfera de lucru este una placuta si orientata catre productivitate.
  • Participa la sedinte saptamanale in care isi spune cuvantul pentru optimizarea proceselor.

    Oferim:
  • Pozitie din care poti deveni un adevarat lider a unei echipe invincibile
  • Un job cu zambetul pe buze, dinamic si captivant
  • Salariu motivant si bonusuri de echipa pentru atingerea obiectivelor propuse
  • Training permanent si dezvoltare personala
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

Descrierea companiei

Echo Maker Trading este o companie nou infiintata de outsourcing si servicii avand clienti externi, de curand am devenit parte a sistemului Studio20, cel mai mare Studio de Videochat Glamour din lume. Cu ajutorul unei investitii cu 6 cifre incepem activitatea in vara 2020 intr-un sediu nou construit si amenajat cu mobilier si echipamente noi.
Toata vibratia noastra este orientata pe o crestere rapida bazandu-ne pe o solutie sigura, Seriozitate!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Echo Maker Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Echo Maker Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Echo Maker Trading SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?