ASISTENT MANAGER

Candidatul ideal

  • absolvent studii superioare;
  • experiența în activități de suport și secretariat constituie un avantaj;
  • cunoștințe de operare PC (MS Office -Word, Excel, Outlook);
  • limba engleză - nivel mediu/avansat (citire, vorbire, înțelegere);
  • bună cunoaștere a gramaticii limbii române;
  • rapiditate și acuratețe în redactarea documentelor;
  • punctualitate, seriozitate, atenție la detalii.

Descrierea jobului

  • asigură activitățile legate de agenda de lucru a Directorului General;
  • programează și obține confirmări pentru întălniri, audiențe și vizite;
  • execută activități de secretariat: preia apeluri telefonice, transmite mesaje, documente, informări și comunicări generale, ține evidența documentelor, alte activități specifice postului;
  • redactează documente/mesaje necesare Directorului General și texte elaborate de departamentul juridic al companiei.

Notă:

Toate datele primite vor fi tratate confidențial. Numai persoanele selectate vor fi contactate în vederea participării la interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Elvila S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Elvila S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Elvila S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?