Asistent Manager

nespecificat

Candidatul ideal

Ne mărim echipa cu un Asistent Manager cu abilități dе comunicare și organizare care să se alăture StartUp-ului CyberAxo Agency.
Cu sau fără experiență în domenii precum Asistent Manager, Secretariat.

Descrierea jobului

Nivеl de еxpеriеnță: ( 0-3 аni de experienta)

Cum știi dаcă tе căutăm pe tinе:

  • Ai abilități orgаnizatoricе și de comunicare foartе bunе;
  • Excеlеntе abilităţi oriеntate cătrе rezultate, receptivitate şi iniţiativă;
  • Cunoştinţe de limba engleză - constituie un avantaj;
  • Bune competențe digitale: Microsoft Office, Internet;
  • Ai studii superioare sau in curs de finalizare;
  • Experiența similară - prezintă un avantaj;
  • Cunoștințe pentru progame din Adobe Suite - constituie un avantaj;
  • Capacitate de coordonare, analiză şi sinteza datelor;
  • Persoană foarte bine organizată, dinamică, conştiincioasă, punctuală, responsabilă, atentă la detalii, proactivă.
  • Persoană carismatică, persuasiva și perseverentă, determinată;
  • Fire energică cu atitudine pozitivă;
Responsabilități:
  • Oferi asistență și suport echipei de management pentru activitățile / sarcinile stabilite;
  • Te asiguri de activități de creare, organizare, arhivarea documentelor, contractelor, materialelor (fizic si/sau electronic), gestionarea bazelor de date;
  • Te asiguri de menținerea stocului și de materiale necesare in optimul stabilit;
  • Stabilirea unei liste de potențiali clienți pentru agenție;
  • Prospectearea zilnică a potențialilor clienți prin telefon/email pentru organizarea întâlnirilor/ call-urilor;
  • Crearea ofertelor de vânzare pe baza cerințelor venite;
  • Contactarea potențialilor clienți care au completat datele lor pe siteul agenției în vederea obținerii unei oferte.
  • Demo pe Skype/Zoom în vederea prezentării serviciilor pe care le oferă agenția.
  • Contactarea tuturor clienților care au plasat comenzi pe site pentru confirmarea comenzii și trimiterea coletelor.
  • Facturare, urmărireea încasărilor/plăților;
  • Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management.
Ce îți oferim:
  • Salariu fix, pe care îl vei primi de fiecare dată, fară întârziere;
  • Acces la cursuri online pentru a învăța ceea ce îți place sau îți dorești;
  • Echipă tânără, dinamică, profesionistă si o atmosferă frumoasă de lucru;
  • Un birou cozy poziționat în zona de Nord a Bucureștiului, aprope de metrou - Aviației;
  • Feedback personalizat legat de activitatea ta profesională și sprijin constant pentru a evolua în carieră;
  • Acces la instrumente de lucru moderne, care să te ajute la eficientizarea activității tale;
  • Oportunități de avansare alături de noi și creștere odată cu compania.
Crezi că acest anunț te descrie pe tine?

Merită să ne trimiți ceva despre tine, CV la adresa [email protected] și orice crezi tu că ar fi util împreună cu răspunsul la urmatoarele 2 întrebări, asta este opțional:
  • Ți-ar plăcea sa lucrezi într-un Startup altături de o echipă tânără din București?
  • Care este cea mai mare realizare a ta și de ce?
  • Nu există un răspuns corect sau greșit. Vrem doar să știm cum vezi tu lucrurile.

    Așadar, trimite-ne CV-ul și noi îți vom scrie mai multe detalii pentru a te alătura echipei. :-)

    Noi vom studia cu interes și dacă vom considera că ai putea fi persoana potrivită pentru acest post, te vom contacta pentru a stabili un interviu.

    CyberAxo Agency este o agenție de Marketing Intelligence care are ca scop creșterea vânzărilor clienților din portofoliu si obținerea de rezultate vizibile pin campaniile derulate. În interiorul agenției deținem și un magazin online.

    Principii fundamentale
    Comunicare
    – pastrăm o relație apropiată în echipă dar și cu toți clienții si partenerii noștri.
    Orientare către rezultate – implementăm, administrăm și optimizăm campanii care aduc rezultate măsurabile în afacerea clienților noștri.
    Entuziasm – nouă ne place ceea ce facem si asta se vede în buna dispoziție pe care o transmitem si celor care lucreaza cu noi.
    Creativitate – toate campaniile livrate către clienții noștri se bazează pe ide creative, originale șo au impact.