Asistent manager

Clientul nostru, unul dintre cele mai cunoscute branduri de mobila din lume si aflat mereu in topul preferintelor clientilor, este in cautarea celui mai potrivit Asistent Manager.

Cerinte:
-Studii superioare;
-Bune abilitati de lucru pe calculator ( MS Office; Excel);
-Limba engleza la nivel mediu-avansat;
-Cunostinte contabilitate primara.

Responsabilitati principale:
-Colaboreaza direct cu Contabilul in vederea intocmirii de documente si contracte;
-Mentine relatiile cu colaboratorii si gestioneaza mail-urile;
-Inchiderea situatiilor, verificarea si evidenta documentelor;
-Verificarea si actualizarea preturilor online;
-Gestionarea documentelor privind administrarea de personal.

Program: L-V 10:00-19:00 cu disponibilitate de lucru 2 weekend-uri/luna ( liber in cursul saptamanii)

Beneficii:
-Masina de serviciu;
-Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere;
-Tichete de masa;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?