Asistent manager

Candidatul ideal

• Experienta de cel putin 1an;
• Absolvent studii medii;

• Cunostinte de contabilitate primara;
• Buna utilizare a softurilor specifice (MS Office – Excel avansat, Outlook);
• Atitudine pozitiva;
• Abilitatea de comunicare si relationare;
• Abilitati de prioritizare si organizare;

• Simt al responsabilitati crescut;

• Capacitate de adaptare la cerinte noi si invatare;
• Orientare catre rezultate;
• Initiativa si pro-activitate;

• Recomandare de la ultimul loc de munca reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

• Activitate de suport pentru departamentul financiar contabil;
• Gestionarea fluxului de facturi furnizori;
• Gestionarea fluxului de incasari si plati;

• Gestionarea instrumentelor de plata;
• Oferirea de raspunsuri la sesizarile echipei de vanzari atat telefonic cat si prin email;
•  Activitate de suport pentru departamentul licitatii;

 Oferta (bonusuri, beneficii):

• Pachet salarial motivant;
• Sistem de bonusare;

• Bonuri de masa;
• Dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic si orientat catre performanta;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MERCATOR MEDICAL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MERCATOR MEDICAL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MERCATOR MEDICAL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?