ASISTENT MANAGER

Ești tânăr, dinamic și cu inițiativă? Dorești să te dezvolți în cadrul unei echipe profesioniste? Ai dori să lucrezi într-un mediu de lucru plăcut și motivant? Dacă da, descoperă toate posturile disponibile în cadrul Saint Line și aplică acum!

Cerinte:

– adaptare usoara si rapida in mediul de lucru;

– buna intelegere a sarcinilor de lucru;

– atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistenta;

– cunostinte PC

Responsabilitati:

– promovarea imaginii companiei prin diferite canale;

– mentinerea legaturii cu clientii companiei;

– oferire suport

Beneficii:

– pachet atractiv, intr-un mediu dinamic, posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SAINT LINE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SAINT LINE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SAINT LINE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?