Asistent manager

nespecificat

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate
- persoana dinamica, inovativa, cu spirit de implicare
- abilitati de comunicare, lucru in echipa, organizare si prioritizare;
- limba engleză
- permis auto categoria B

Descrierea jobului

- interactioneaza si mentine relatia cu furnizorii si colaboratorii externi
- relatii cu functionari publici in vederea obtinerii de avize si alte documente de la diverse institutii
- mentinerea relatiilor cu clientii firmei
- analiza preturi piata si obtinere oferte
- verificarea facturilor emise de furnizori si pregatirea lor pentru plata

Imotime este o companie membră a grupului Donath Park, dezvoltator imobiliar din Cluj-Napoca cu peste 16 ani de experiență în domeniu. Am evoluat de la an la an reușind sa aducem bucurii clientilor nostri, iar satisfactiile lor ne onoreaza. Nu am fi reușit fără colectivul unit de aceleași valori și standarde profesionale. Experiența împărtășită de-a lungul anilor ne-a creat o bază de siguranță pentru inițierea de proiecte noi în cadrul cărora adaptarea la exigențele pieței și satisfacția clienților noștri au fost principalele obiective. Credem că onestitatea, perseverența, responsabilitatea și munca în echipă sunt valorile care ne ajută să creștem pe piața dinamică a imobiliarelor.