Asistent manager constructii

Asistent Project Manager

Pozitia este deschisa pentru un proiect in Snagov, judetul Ilfov. Cei interesati sunt invitati sa
aplice!

Candidatul ideal:
- Studii superioare finalizate (Constructii Civile)
- Experienta intr-o firma de constructii ca asistent manager minim 3 ani;
- Limba engleza nivel avansat atat scris, cat si vorbit ;
- Cunostinte nivel avansat a sistemului de operare EXCEL, WORD, POWERPOINT,
OUTLOOK EXPRESS; AUTOCAD
- Cunoastere proceduri minute of meeting ;
- Bune abilitati de comunicare in relatia cu clientii si colegii;
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate ;
- Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului ;-
- Capacitate de a lua decizii corecte si rapide ;
- Atentie la detalii ;
- Personalitatea, proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post.
Responsabilitati:
- Preia si mentine fluxul corespondentei ;
- Proceseaza si organizeaza diverse documente ;
- Mentine un sistem eficient si sigur al indosarierii tuturor documentelor ;
- Supravegheaza si asigura rezolvarea sarcinilor administrative ;
- Asista Manageul de Proiect in activitatile desfasurate

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Residence Kiseleff 45 pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Residence Kiseleff 45 pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Residence Kiseleff 45 locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?