Asistent Manager/ CONTABILITATE PRIMARA

Salar brut
400 - 500 €

Candidatul ideal:
Absolvent de studii superioare (Studii economice constituie un avantaj)

-Cunoasterea programului de contabilitate Saga constituie un avantaj.

-Abilitati de comunicare
-organizat, dinamic
, perseverent
ascultator
cu initiativa
avansate de limba engleza (OBLIGATORIU)
de conducere auto (CEL PUTIN 1 AN EXPERIENTA).
PC avansate (OBLIGATORIU)

Descrierea jobului

DESCRIEREA POSTULUI :
1. Asistentul Manager realizeaza colationarea si transcrierea corespondentei;
2. Proceselor verbale si rapoartelor, la masina de scris sau la masina de prelucrare a textelor;
3. Selectioneaza si expediaza corespondente si alte documente;
4. Intretine relatiile cu publicul si de protocol;
5. Organizeaza deplasarile personalului de management;
6. Gestioneaza si arhiveaza documentele stabilite in sarcina;
8. Efectueaza traduceri si retroversiuni

Descrierea companiei

ENA FARMA este unic importator si distribuitor de dispozitive medicale si diverse produse farmaceutice de cea mai buna calitate din tari precum Germania, Danemarca si Italia.

Va intampinam cu o echipa bine pregatita ce acopera tot teritoriul Romaniei.

Petru detalii ne gasiti pe site-ul firmei

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC ENA FARMA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC ENA FARMA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC ENA FARMA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?