Asistent Manager

Candidatul ideal:

- cunostinte avansate MSOffice (in special Excel)- proba eliminatorie;
- persoana pozitiva, dinamica, cu un simt al responsabilitatii crescut;
- abilitati excelente de comunicare, organizare si prioritizare;
- capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan;
- spirit de echipă;
- carisma, prezenţă agreabilă, disponibilitate deplasari.

Descrierea jobului:

- elaborarea si redactarea documentelor/rapoartelor cerute de management;
- mentinerea legaturii cu clientii interni si externi ai companiei;
- gestionarea/planificarea/raportarea informatiilor obtinute in desfasurarea activitatii proprii si a personalului din companie.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de succes;
- salariu motivant, bonuri de masa;
- bonusuri in functie de performante;
- training-uri si programe de dezvoltare profesionala;
- masina de serviciu, laptop, telefon.

Vă mulțumim pentru aplicarea la job-ul nostru!
Numai candidații eligibili vor fi contactati pentru un interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TeleSys pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TeleSys pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TeleSys locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?