Asistent Manager

Salar net
2500 RON

Candidatul ideal

SC Latini Com SRL, cauta o persoana serioasa, cu simtul responsabilitatii ridicat, atenta la detalii, care sa aiba capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp si de a respecta termenele limita, precum si sa aiba cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului ( MS Office, Internet, Email, Outlook etc).

Descrierea jobului

- Contabilitate primara, respectiv intocmirea facturilor fiscale si avizelor, comenzi furnizor, completarea diverselor registre,
- Preluarea si administrarea corespondentei transmisa prin posta sau electronic,
- Evidenta prezentei angajatilor,
- Activitati de secretariat si suport administrativ,
- Lucru cu baza de date a companiei,
- Elaborarea si redactarea diverselor documente si situatii cerute de management.

SC Latini Com SRL, situata in sat Belcesti, com. Belcesti, jud. Iasi, activeaza din 2001 in domeniul cresterii suinelor.
Este o ferma pentru cicluri de crestere si ingrasare a suinelor. In cadrul fermei exista si un abator de mica capacitate ( 1To/zi) folosit pentru prelucrarea carnii comercializata prin magazinele proprii. Suinele dispun de cea mai mare atentie din punct de vedere sanitar- veterinar, asistenta fiind asigurata zilnic de catre medicii veterinari.
Obiectivele societatii sunt axate pe satisfacerea cerintelor impuse de clienti si pe respectarea reglementarilor din domeniul de activitate in care se desfasoara.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Latini Com S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Latini Com S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Latini Com S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Latini Com S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?