Asistent manager proiect

Echipa SC REBTIC SRL este specializata pe distributia de solutii si echipamente industriale de curatat si igienizat de mare presiune, pe abur si/sau pe apa. De asemenea compania noastra ofera servicii de mentenanta si service si se ocupa de proiecte din diferite arii industriale. Suntem distributori ai echipamentelor FRANK si OspreyFRANK, produse "Premium Quality" recunoscute la nivel mondial de cele mai importante companii din zona industriala.

Descrierea postului:

Responsabilitati:

  • se ocupa de evidenta documentelor de intrare si iesire ( facturi, contracte, comenzi, oferte)
  • coordoneaza activitatea de evidenta a personalului (ordinele de deplasare, certificatele medicale, cererile de concediu , arhivare)
  • intocmeste deconturi de cheltuieli
  • este persoana de legatura cu departamentul contabil si de executie
  • asigura transmiterea documentelor prin posta, e-mail
  • intocmeste diferite rapoarte si situatii lunare

Cerinte:

  •  Absolvent studii superioare;
  • experienta in lucrul cu documente, in planificarea si organizarea actvitatii
  • Cunostinte PC (MS Office, etc.);
  • Abilitati de comunicare si organizare;
  • Atitudine pro-activa, dorinta de a invata;
  •  Capabil sa lucreze individual, dar si in echipa;
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu
  • Permis conducere

Beneficii:

  • Salariu atractiv corelat cu nivelul de performanta
  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara
  • Program de lucru luni-vineri

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REBTIC SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REBTIC SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REBTIC SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?