poza

Spre viitor cu New Yorker!

Ca firma de succes in domeniul Young Fashion, NEW YORKER este reprezentata la nivel mondial prin 1100 de filiale din 45 de tari si se afla intr-o continua expansiune. Cu pestede angajati simtim pulsul vremurilor, oferind conditii moderne de lucru si punand pret pe munca in echipa. Prin pasiunea noastra pentru moda, spontaneitatea si viteza noastra de actiune reusim de peste 40 de ani sa fim un reprezentant stabil al lumii modei.

Devino parte a echipei noastre!

Candidatul ideal:

- Cunostinte de limba germana ( minim nivel B2) si engleza scris si vorbit
- Cunostinte Office ( Excel, Word, Power Point etc )
- Persoana dedicata, cu dorinta de a invata si a se perfectiona
- Capacitate de planificare si organizare
- Excelente abilitati de comunicare
- Seriozitate si responsabilitate

Descrierea jobului

Sarcinile :
- Ofera suport administrativ pentru manager.
- Concepe si redacteaza documente, prezentari si diverse rapoarte.

Noi îţi oferim un climat de lucru plăcut, condiţii de angajare şi perspective de viitor atrăgătoare, într-o companie de mare succes.

Vrei să te alături echipei noastre? Atunci trimite-ne CV-ul tău la adresa de E-Mail:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NEW YORKER Group Services International GmbH & Co. KG pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NEW YORKER Group Services International GmbH & Co. KG pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NEW YORKER Group Services International GmbH & Co. KG locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?