Asistent marketing

SC ALMIRA TRADE SRL angajeaza Asistent Marketing

Descrierea jobului:

-printarea etichetelor in diverse limbi pentru clientii externi.

Cerinte:

- studii medii finalizate;

-cunostinte digitale medii;

- experienta pe un post similar constitue un avantaj;

-limba engleza- nivel mediu.

Se ofera:

- salariu motivant (se stabileste in cadrul interviului);

- tichete de masa;

- bonusuri in functie de performante;

- asigurare medicala privata;

-tichete cadou de Craciun si Paste;

Te asteptam in echipa noastra!

 Cv-urile se mai pot depune si la sediul firmei: Bd. Antenei Timisoara.

 Doar candidatii selectati vor fi contactati!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC ALMIRA TRADE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC ALMIRA TRADE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC ALMIRA TRADE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?