Asistent master data SELGROS sediul central

Responsabilități principale:

• Gestionarea și administrarea bazei de date furnizori și articole: introduceri și modificări date de bază furnizori si articole

• Efectuarea de analize ale cauzelor pentru a diagnostica problemele

• Recomandarea de soluții și dezvoltarea de patch-uri specifice pentru rezolvarea problemelor

• Menținerea înregistrărilor de date de bază în sistemele companiei la cel mai înalt nivel de precizie

• Monitorizarea acurateții, validității și caracterului complet al datelor și corectarea, după cum este necesar

• Respectarea procedurilor de verificare de rutină stabilite și oferirea de feedback pentru a îmbunătăți eficacitatea și eficiența proceselor

• Introducerea, verificarea și modificarea prețurilor articolelor (reclamă sau prețuri speciale) și informarea magazinelor cu privire la modificări

Cerințe:

  • Studii medii/superioare
  • Cunoștințe de operare pe calculator și sisteme informatice specifice (WAWI, SAP - constituie avantaj)
  • O bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office (Excel - nivel mediu, Word, Power Point, etc.)
  • Limba Engleză/Germană nivel mediu
  • Capacitate de prioritizare, planificare, analiză și sinteză
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și orientare către rezultat
  • Gândire organizată, analitică și flexibilă;

Oferta

  • Salariu atractiv & tichete de masă;
  • Alte beneficii*: de Crăciun, Paște, zi de naștere, vacanță, asigurare privată de sănătate;
  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipă de profesioniști;
  • Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera într-o companie multinatională;

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de  vechime  în cadrul companiei conform CCM la nivel de unitate

Informare:

 Vă informăm că, prin aplicarea pentru o pozitie în cadrul societății Selgros Cash&Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesati site-ul societății la adresa , secțiunea Cariere.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SELGROS CASH & CARRY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SELGROS CASH & CARRY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SELGROS CASH & CARRY S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?