Asistent Medical

Clinica Artem Dental isi mareste echipa si angajeaza Asistent Medical Stomatologie.

Ne-ar placea ca noul coleg sa fie o persoana:

- Cu o experienta de minim 3-6 luni in domeniu;
- Cu  bune abilitati de comunicare si relationare;
- Punctuala, serioasa si responsabila.

Responsabilitati:

- Asista medicul stomatolog in timpul tratamentului dentar;
- Asigura pregatirea materialelor necesare tratamentelor dentare conform instructiunilor medicului;
- Direct implicata si responsabila de procesul de curatare/sterilizare a instrumentarului medical;
- Asigura pregatirea cabinetului pentru desfasurarea optima a actului medical.

Ce oferim

- Program de lucru cu norma intreaga;
- Colaborare de lunga durata;
- Salarizare motivanta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Artem Dental Clinic pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Artem Dental Clinic pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Artem Dental Clinic locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?