Vino într-o echipă de elită!

 Ești bun și iți place profesia ta? Simți că ai potențial,  că faci lucrurile diferit, mai bine și mai repede ca alții  ? Vrei să faci viața celorlalți dar și pe a ta mai bună? Ai idei care ar putea schimba lumea? ☺

Atunci locul tău este in echipa OZONO, o echipă care își propune să-și folosească tinerețea,  entuziasmul si inventivitatea  pentru a oferi pacienților cea mai plăcută experiență medicală.

Este foarte important să fii flexibil și deschis, să-ți placă să  lucrezi in echipă, să ajuți și să te lași ajutat și îndrumat, spre binele tuturor.

Experiența pe care o ai deja îți va fi de mare folos și vom investi în continuare in pregătirea și dezvoltarea ta pentru a obține cele mai bune rezultate, o salarizare așa cum ți-o dorești cat și posibilitatea de promovare, dacă iți propui acest lucru.

Dacă nu te dai înapoi când este vorba de muncă și iți dorești să fii printre cei mai buni din domeniu, atunci nu ezita să aplici pentru postul de Asistent Medical.

Iată care vor fi sarcinile și responsabilitățile tale:

-vei întâmpina pacienții veniți la programări și le vei prezenta cabinetul de consultație, blocul operator (după caz), conform Regulamentului Intern;

-vei răspunde cu promptitudine la solicitările pacienților și medicilor noștri;

-vei contribui la asigurarea climatului optim și sigur din cabinet;

-vei informa medicul cu privire la fiecare modificare apărută în evoluția stării pacientului, semnalată de către acesta;

-vei pregăti materialele, instrumentarul și aparatura pentru diagnostic și tratament, stabilite de către medicul specialist;

-vei asigura pregătirea preoperatorie și postoperatorie a pacienților;

-vei asista medicul pe toată durata stabilirii diagnosticului și aplicării tratamentului;

-vei păstra normele de igienă în cabinet și igienizarea acestuia după fiecare ședință de tratament;

-vei întocmi necesarul de consumabile, pe care îl vei preda departamentului administrativ;

-vei pregăti instrumentarul în vederea sterilizării, vei efectua sterilizarea instrumentarului respectând ghidurile de procedură, conform legislației în vigoare;

Cum știi dacă ești persoana potrivită?

-ai studii de specialitate în domeniul medical, cu diplomă de asistent medical, eliberată de instituții acreditate din România;

-deții adeverința de liberă practică, eliberat de Ordinul Asistenților Medicali și vizată anual;

-asigurarea de MALPRAXIS este valabilă;

-ai minim un an experiență în acest domeniu (avantaj);

-atitudinea ta este centrată pe pacienți, fiind în permanență atent(ă) la experiența lor în clinica noastră;

-ai cunoștințe IT&C: Word Office, PowerPoint, Outlook, Excel;

-ai abilitatea de a lucra în echipă;

-ești o persoană plăcută, dinamică și optimistă;

-ai abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții și colegii;

- ai experiență în domeniu

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CENTRUL MEDICAL CARDIODENT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CENTRUL MEDICAL CARDIODENT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CENTRUL MEDICAL CARDIODENT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?