Asistent medical stomatologie

Vrei sa faci parte dintr-o retea nationala de clinici stomatologice moderne, in cadrul careia poti lucra cu cea mai noua tehnologie in domeniu si cu o echipa de oameni profesionisti?
Clinica Dentara Victoria este locul in care poti imbina grija pentru pacient cu cea mai noua tehnologie in domeniu. Punem accent atat pe dezvoltarea individuala, cat si pe crearea de echipe profesioniste, in cadrul carora oamenii se simt bine si cresc profesional.
Cautam asistenti pasionati de stomatologie si care isi doresc sa evolueze profesional in clinicile din Bucuresti si Targoviste.

Cerinte:

- Nu este necesara experienta in domeniu;
- Scoala postliceala sanitara/facultate absolvita;
- Abilitati de comunicare si empatie;
- Dorinta de dezvoltare profesionala;
- Capacitatea de adaptare cu usurinta la noutati si deschiderea de a invata sa lucrezi cu cele mai noi tehnologii in domeniu.

Responsabilitati:

- Pregatirea materialelor necesare tratamentelor dentare conform instructiunilor medicului stomatolog;
- Pregatirea instrumentelor stomatologice si punerea la dispozitia medicului stomatolog conform instructiunilor acestuia;
- Dezinfectarea si sterilizarea instrumentelor stomatologice conform instructiunilor medicului (presterilizarea instrumentarului si curatarea mecanica);
- Pregatirea solutiilor necesare dezinfectiei instrumentarului conform instructiunilor medicului;
- Trimiterea spre sterilizare a instrumentelor stomatologice dezinfectatate, corect ambalate si aducerea de la sterilizare in cabinet a instrumentarului stomatologic sterilizat;
- Programarea pacientilor.

Beneficii:
Salariu atractiv;
Bonus de perfomanta.

Oferim un mediu de lucru complet digitalizat, prin integrarea celor mai noi tehnologii atât in cabinetele stomatologice, cat si in alte arii de activitate din clinica. Stim ca echipa este baza pe care ne-am dezvoltat si investim in cursuri si specializari pentru colegii nostri.

Te asteptam cu drag in echipa noastra!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?