Asistent pentru producție în tehnologia lemnului

Candidatul ideal

- Are minim studii liceale (diploma BAC)

- Are experiență minim 6 luni pe un post similar

- Simț estetic dezvoltat, atenție la detalii

- Bună capacitate de autoorganizare, lucrează bine și în condiții de stres

 - Permis categoria B reprezintă avantaj

- Cunoașterea limbii engleze reprezintă avantaj

Descrierea jobului

Asistentul de producție în atelier se ocupă de prelucrarea materiei prime, realizarea îmbinărilor segmentelor din lemn și verificarea produsului pentru detectarea defectelor, finisare etc. Programul de lucru este de luni-vineri 9:00-18:00, mediu de lucru plăcut, într-o echipă tânără și dinamică. Se lucrează exclusiv în atelier, pentru comenzile făcute pe site, nu exista interacțiune cu clienții.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Business SOLUTIONfactory pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Business SOLUTIONfactory pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Business SOLUTIONfactory locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?