Asistent Product Manager

Candidatul ideal

  • Persoana dinamica, analitica, atenta la detalii, comunicativa si cu bune abilitati de organizare;
  • Studii superioare finalizate/in curs de finalizare;
  • Sigur, ambițios, cu capacitatea de a opera într-un mediu dinamic;
  • Buna cunoastere a limbii engleze.

Descrierea jobului

  • Gestioneaza un portofoliu de produse alocat;
  • Gestionarea si actualizarea permanenta a bazei de date;
  • Gestionarea relatiilor cu magazinele Flanco- raspunsuri la solicitari referitoare la stoc retea;
  • Efectueaza transferuri scriptice intre gestiuni;
  • Listeaza produse in nomenclatorul Flanco Retail .;
  • Raportare catre furnizori privind vanzarile;
  • Alocare de marfa din depozitul central catre toate magazinele din reteaua Flanco Retail .;
  • Plaseaza comenzi catre furnizori in functie de necesitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FLANCO RETAIL SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FLANCO RETAIL SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC FLANCO RETAIL SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?