Asistent proiect constructii

1615900829665

AVINCI, societate de constructii civile si industriale, cu sediu social in Iasi, este in cautarea unui coleg in departamentul management de proiect.

Ai studii superioare in  domeniul constructiilor, esti o persoana ambitioasa, inovativa si dai dovada de eficienta, atunci esti candidatul ideal pentru compania noastra.

Responsabilitatile postlui:

  • oferă suport administrativ echipei de proiect, coordoneaza fluxul documentelor pentru proiect (primirea, înregistrarea și arhivarea)
  • asigură serviciile de tehnoredactare și protocol pentru proiectele alocate
  • oferă asistență în pregătirea deplasărilor, întalnirilor și organizarea de evenimente.

Cerinte:

  • studii superioare profil tehnic( de preferat constructii civile)
  • cunostinte MS Office, AutoCAD
  • capacitatea de citire a unei planse
  • capacitatea de a lucra în echipa și de a respecta termenele de finalizare a proiectelor alocate
  • abilitati de comunicare, persoana extrem de organizata si meticuloasa, dedicata muncii
  • Cunostinte de limba engleza
  • permis de conducere categoria B reprezinta avantaj.

Oferim:

  • pachet salarial motivant
  • mediu de lucru placut
  • oportunitati de dezvoltare profesionala si personala.

Descrierea companiei

Compania AVINCI este specializată în proiectarea și construcția de structuri metalice, placări metalice și închideri metalice.

Avem echipe specializate în asamblarea structurilor metalice, prefabricate, pereți sandwich, fațade, montare pe acoperiș diferite modele, suduri, echipe specializate în domeniul managementului de proiecte și multe altele.

În portofoliul nostru puteți găsi: hale, depozite, showroom-uri, clădiri de birouri, mall-uri, hangare, centre logistice, fabrici și alte clădiri de amploare.

Experiența și profesionalismul nostru, ne permit să asigurăm o finalizare bună a tuturor proiectelor în care suntem implicați.

wolf valey     25     1

Te asteptam in echipa AVINCI!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?