Asistent / Registrator medical

Salar brut
600 - 650 €

Asistent medical generalist Bucuresti, Timisoara, Oradea, Bacau, Suceava

Cerinte:
• Studii de specialitate
• Certificat de membru (ALP) si Asigurare MALPRAXIS valabile
• Experienta
• Excelente abilitati de comunicare, empatie, orientare spre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate, abilitati de munca in echipa, rezistenta la stres.
• Cunostinte PC

Descrierea postului:

-receptionare pacienti
-recoltare probe biologice adulti si copii

-recoltare probe ginecologie

-primire si predare probe
-eliberare rezultate
-incasare contravaloare analize

Salariu brut maxim oferit 650 EUR

Registrator medical - Bucuresti,

Cerinte:
• Studii medii

• Amabilitate

• Atentie distributiva

Salariu brut maxim oferit 550 EUR

Informatiile pe care le colectam despre candidati in ceea ce priveste recrutarea:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LABORATOARELE SYNLAB SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LABORATOARELE SYNLAB SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LABORATOARELE SYNLAB SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?