Asistent relații publice și comunicare MIZIL

Atribuții:

  • Abilități de promovare a numelui, imaginii și serviciilor firmei, în relațiile cu clienții,
  • Aptitudini de identificare și culegere de informații cu privire la clienți, consumatori și concurența,
  • Aptitudini de proiectare de chestionare pentru studiul pieței,
  • Efectuează culegerea de date și prelucrează datele,
  • Capacitate de comunicare cu consumatorii și totodată oferirea acestora de testere,
  • Realizează promoții/ promovează produse în magazinele Ana și Cornel / supermarket-uri/ puncte de mare trafic, piețe etc, informând potențialii clienți despre beneficiile respectivului produs (un nou ambalaj / un nou sortiment / reducere de preț / ofertă promoțională / concursuri/ gratuități etc),
  • Distribuie pliante în interiorul magazinului și în spațiile din împrejurul acestuia,
  • Imaginație dezvoltată pentru aranjarea platoului pentru degustări,
  • Realizează degustări (produse preparate / grătar electric),
  • Sociabil/ă și charismatic/ă față de publicul minor,
  • Realizează chestionare către client cu scopul de a culege informații pentru a promova produsele către acesta în campanii de marketing viitoare (ex: trimitere sms-uri cu promoții),
  • Participă la targuri și expoziții,
  • Raportează activitățile efectuate analizând planificat versus realizat.

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare
  • Seriozitate, dispus la program de lucru prelungit, 80% din timp reprezintă activități de teren,
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj,
  • Domiciliu în Mizil sau în localități limitrofe,
  • Permis de conducere - categoria B -obligatoriu.

Beneficii oferite

  • card de masa
  • card de fidelitate
  • ajutoare financiare pentru evenimente
  • pachete de produse/sărbători
  • zile libere pentru evenimente, etc.

Menționăm faptul că pachetul complet salarial și beneficii îl prezentăm în urma interviului.

Descrierea firmei

Ana şi Cornel este o companie românească cu activitate în domeniul producţiei de preparate din carne, cu capacitate de peste câteva zeci detone pe an şi cu peste 800 de angajaţi.

nbsp;nbsp;nbsp;De peste 20 de ani, Ana şi Cornel produce mezeluri de familie create şi certificate la standarde de calitate: salamuri, cârnaţi, specialităţi, crud-uscate, semipreparate, precum şi carne proaspătă de porc, vită și pasăre.

nbsp;nbsp;nbsp;Produsele “ De la Ana şi Cornel” sunt comercializate în peste 80 de magazine proprii şi prin intermediul distribuţiei proprii la peste 3000 de distribuitori, hypermarketuri si export. În ultimii 5 ani, compania Ana şi Cornel, se menţine în Top 3 a celor mai importante companii din industria cărnii din Romania.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Ana&Cornel S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Ana&Cornel S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Ana&Cornel S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?