Asistent relatii publice si comunicare

Netex Romania angajeaza:

- limba germana

- limba suedeza

- limba daneza

- limba finlandeza

- limba franceza

- limba poloneza

- limba italiana

- limba portugheza

- limba olandeza

- limba ceha

- limba slovaca

- limba slovena

- limba lituaniana

- limba letona

Cerinte:

- Cunoasterea uneia dintre limbile de mai sus la nivel avansat ( scris, vorbit, citit )

- Cunostinte MS Office

- Cunostinte operare calculator

Responsabilitati:

- Informează clienţii din baza de date alocată despre produsele existente pe site

- Prelucreaza comenzile clienţilor (fax, email, telefon)

Noi iti oferim:

- Posibilitatea de a lucra intr-o companie de e-commerce, printre cele mai bune din Europa

- Sansa de a invata lucruri noi- Programe specifice de formare

- Mediu de lucru provocator

- Echipa tanara

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NETEX ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NETEX ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NETEX ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?