Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL

Asistent vanzari - Arad

  • Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL
Salariu
3.000 LEI

Poziția de asistent de vânzări (vânzător/vânzătoare) este una dintre cele mai importante pozitii din compania noastră.

Dacă decideți să deveniți un membru al echipei noastre, este necesar să fiți preocupat/preocupată de domeniul modei, să vă placă să interacționați cu oamenii și să vă încânte modul unui magazin de a funcționa rapid.
Cu noi sunteți în mișcare cât e ziua de lungă, lucrând cu haine care au călătorit distanțe impresionante, din diferite țări de pe glob, pentru a ajunge la noi în magazine. Veți inspira clienții nostri, ajutându-i în incursiunea de a descopri lumea brandurilor și ajutand-i să găsească cele mai interesante și unice articole.

Cerintele postului:
- spirit de echipa si adaptabilitate
- flexibilitate si perseverenta
- responsabilitate si implicare
- orientare catre clienti
- seriozitate, corectitudine, punctualitate

Responsabilitati:
- Realizarea activitatii de vanzare
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne
- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
- Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
- Operatiuni pe casa de marcat
- Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie
- Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare

Oferte(bonusuri,beneficii)
- Salariu net: 1800 lei + 400 lei bonuri de masa + bonusuri in functie de performanta si vanzari

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?