Asistent vanzari / Back office (Gilau)

Firmă cu acționariat 100% romănesc cu sediul principal la Cluj-Napoca în continuă expansiune, cu experiență de peste 25 ani în domeniul comercializării en-gros a suruburilor și a sistemelor de fixare având o echipă prietenoasă și profesionistă de peste 50 persoane,

Cautam 2 colegi noi pentru back office in locatia Capusu Mare pe postul de asistent vanzari (suport pentru departamentul de vanzari).

Candidatul ideal

- persoană dinamică şi cu iniţiativă
- simţ al responsabilităţii
- abilităţi bune de comunicare
- facilităţi de exprimare scrisă şi orală
- cunoştinţe de operare PC (cunostinţe editare text)
- capacitate de invatare

Descrierea jobului

- preluarea apelurilor telefonice si a comenzilor, cererilor de oferta
- redactarea de documente diverse
- procesarea comenzilor
- redactarea ofertelor

Oferim un loc de munca stabil, cu posibilitate de invatare si avansare la locul de muncă.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sc. Bendkopp Electro Srl. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sc. Bendkopp Electro Srl. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sc. Bendkopp Electro Srl. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?