Esti candidatul ideal daca ai :

✅Ai domiciliu stabil in Deva
✅Esti sociabil/a si ai o atitudine pozitiva
✅Esti dispus/a să înveți
✅Esti organizat/a si atent/a la detalii
✅Esti harnic/a
✅ Ai abilitati si cunostinte Microsoft Office
✅ Cunostinte avansate PC
✅Atitudine pozitiva si disponibilitate la invatare

✅Cunostintele depre instalatii de apa constituie un avantaj

Mare parte din responsabilitatile tale vor fi:
✅Procesare comenzi online
✅Facturarea comenzilor

✅Monitorizare livrare comenzi ( AWB )
✅Monitorizare si procesare incasari

✅Telesales
✅Consiliere clienti

Beneficii:
✅Salariu motivant direct proportional cu experienta
✅Program de lucru  flexibil
✅Mediu de lucru placut si accesibil
✅Potential de dezvoltare personala
✅Vei face parte dintr-o echipa tanara de oameni super-faini

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Also Business Invest Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Also Business Invest Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Also Business Invest Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?