Asistent Vanzari/ Lucrator comercial/ Casier

Ne marim echipa in magazinul Ambient din Cluj!

Cautam noi colegi impreuna cu care ne vom consolida pozitia de lider pe piata vanzarilorde materiale de constructii si finisaje.

Angajam următoarele categorii de personal:

ASISTENTI VANZARI

CASIERI

LUCRATORI COMERCIAL

GESTIONARI

CANDIDATUL IDEAL:

-Absolvent studii medii sau superioare;
- Experienta in vanzari reprezinta avantaj;
- Persoana responsabila, dinamica;
- Abilitati de comunicare; atitudine proactiva , orienatata catre client;
- Spirit de echipa;
- Seriozitate, responsabilitate si implicare.

BENEFICII:

1. Salariu atractiv, format din salariu fix + bonuri de masa;
2. Posibilitatea de pregatire profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive;
3. Posibilitate de avansare in cariera;
4. Posibilitate de achizitionare a produselor companiei la preturi reduse;
5. Bonusuri ocazionale.

RESPONSABILITATI:

Difera in functie de pozitia ocupata, insa in principal responsabilitatile sunt legate de procesul de vanzare si gestionare a clientilor:

-aprovizionarea raionului cu marfa si aranjarea acesteia pe raft;-intampinarea clientilor;
-identificarea proiectului de amenajare la care lucreaza in prezent clientul;
-identificarea nevoilor clientilor si propunerea celor mai potrivite solutii pentru nevoile si dorintele acestora.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AMBIENT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AMBIENT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AMBIENT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?