Bogdan

Asistent Vanzari Mall Veranda

  • Bogdan
Salariu
2.500 LEI

Candidatul Ideal.

Abilitati de comunicare, organizatorice si orientare catre client.
Disponibilitatea de a lucra in ture de lucru si in weekend-uri.
Flexibil/a fata de stilurile de lucru si deschis la schimbari.
Capacitatea de a prioritiza si organiza sarcinile de lucru, pentru a folosi eficient timpul disponibil.
Putere de convingere.
Experienta în domeniu reprezinta un avantaj.
Atentie la detalii, simt comercial.
Adaptabilitate, rezistenta la stres, rutina si orientare catre solutii.

Program 10:00 - 22:00 (9:45-22:00)
Se lucreaza full day, cu zile libere.

Descrierea jobului

Sarcina principala a unui angajat al magazinului Zapatos este de a sprijini procesul de vanzare si de a convinge vizitatorii sa devina clienti. Va încerca sa ofere o experienta placuta la cumparaturi clientilor prin:

Consilierea si intampinarea clientilor cu o atitudine prietenoasa si de bun simt.
Pastrarea unui mediu de lucru curat si placut.
Receptia marfii si asezarea pe raft tinand cont de regulile firmei.
Contributia la cresterea vanzarilor.
Servicii Exceptionale pentru toti clientii.
Intelegerea nevoilor clientilor.
Gestionarea sistemului informatic.
Asigurarea igienei rafturilor.
Mentinerea curateniei in magazin.

BENEFICII:

Salariu intre 2500 RON-3000 RON + Tichete de masa + Bonus de performanta.
Asigurare de sanatate.
Bonusuri de performanta.
Training dedicat.
Reducere de angajat pentru produsele comercializate.
Oportunitate de dezvoltare personala si profesionala.
Activitate intr-o companie dinamica aflata in expansiune.
Siguranta si stabilitate.
Mediu de lucru si colectiv placut.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Bogdan pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Bogdan pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Bogdan locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?