Asistent vanzari (retail)

Candidatul ideal este o persoana motivata, bine organizata si care pune clientul pe primul loc.

Responsabilitati:

  • Ofera suport echipei de vanzari si ofera sprijin clientilor;
  • Seteaza si indeplineste obiective de performanta, pentru a creste profitabilitatea;
  • Mentine imaginea ordonata si prezentabila a magazinului;
  • Supravegheaza operatiunile din magazin si stocurile.

Cerinte:

  • Studii medii si experienta relevanta in domeniu;
  • 2+ ani de experienta de vanzari in magazin sau vanzari consultative;
  • Atitudine pozitiva, centrata pe client;
  • Aptitudini excelente de comunicare scrisa si verbala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LUXURY FURNITURE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?