Asistent vanzari Showroom Timisoara

Pentru clientul nostru, un important producător și distribuitor de tractoare și utilaje agricole, recrutăm un absolvent cu studii medii sau superioare, dornic să-și construiască o carieră în vânzări, pe postul de:

★ ASISTENT VANZARI – SHOWROOM TIMISOARA

Responsabilități

  • asigură asistență clienților care vizitează showroom-ul
  • oferă informații în legătură cu utilajele expuse
  • înștiințează clienții despre condițiile de comercializare și de finanțare
  • cooperează cu echipa de vânzări și post-vânzare
  • participă la toate acțiunile de promovare a produselor din showroom
  • se preocupă de îngrijirea locației și răspunde de bunurile încredințate
  • îndeplinește obiectivele jobului

Educație + Experiență

  • studii medii sau superioare în domeniul tehnic
  • cunoștințe despre utilajele agricole - prezintă avantaj
  • organizat, activ, ordonat și punctual
  • abilități bune de comunicare și lucru în echipă
  • isteț și abil în diverse situații
  • deținerea unui permis reprezintă un avantaj
  • domiciliul în Timișoara sau în imediata apropiere

Alte beneficii

  • salariu fix și tichete de masă
  • prime de Paște, Crăciun, vacanță
  • instruire în vederea promovării pe un post superior
  • un mediu de lucru profesionist, bazat pe colegialitate și respect

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ascent Human Capital SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ascent Human Capital SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ascent Human Capital SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?