Asistent vanzari - Textile House (Timisoara)

In calitate de angajat vei beneficia de:
A. Pachet salarial compus din:
Salariu brut: 2687 lei + Bonus de productivitate (150 lei brut/luna) + Tichete de masa (15 lei/tichet/zi lucrata)
B. Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
C. Formare si instruire in cadrul societatii
D. Reducere la achizitionarea produselor pe durata “Colectiei noi”

Vei avea urmatorul program de lucru:
De Luni pana Vineri: 08:30-17:00 (schimbul I) sau 11:00-19:30 (schimbul II)
Sambata: 09:30-18:00 (Se lucreaza doar doua zile de sambata per luna pentru care vei primi doua zile libere in cursul saptamanii); Duminica - liber

Adresa magazin:  str. Vasile Alecsandri, , Timisoara

Descrierea jobului/Responsabilitati:

- Realizarea activitatii de vanzare (incasarea produselor la casa de marcat; consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor; cunoașterea si punerea in valoare a produselor din magazin)
- Mentinerea visual-merchandising-ului magazinului in bune conditii si in conformitate cu normele companiei
- Participarea la receptionarea si aranjarea marfii
- Respectarea regulilor de curațenie și de igiena aferente magazinului

Cerinte:
Spirit de echipa
Adaptabilitate, Responsabilitate si Implicare
Orientare catre clienti
Seriozitate, Corectitudine, Punctualitate
Experienta in domeniu - reprezinta un avantaj

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Casa Textilelor SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Casa Textilelor SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Casa Textilelor SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?