Descrierea jobului/Responsabilitati:

Realizarea activitatii de vanzare (inclusiv operatiuni pe casa de marcat)
Mentinerea visual-merchandising-ului magazinului in bune conditii in conformitate cu normele companiei
Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
Respectarea prevederilor si reglementarilor interne
Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie;

Ce cautam la candidatul ideal:

Spirit de echipa si adaptabilitate
Responsabilitate si implicare
Orientare catre clienti
Seriozitate
Corectitudine
Punctualitate;

Oferte(bonusuri,beneficii)

Pachet salarial: 1900 lei net, compus din salariu de baza 1600 lei (2687 lei brut) si bonuri de masa (15 lei/tichet/zi lucrata)

+ bonus de performanta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Casa Textilelor SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Casa Textilelor SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Casa Textilelor SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?