Asistentă medicală

Clinica stomatologică ADORABLE DENTISTRY caută asistent/ă stomatologie cu experientă, care să aibă o atitudine pozitivă și capacitate de organizare eficientă atît a activităților căt și a cabinetului stomatologic.

Descrierea postului de asistent stomatologie
• Absolvent scoală postliceală
• Asigură suport pentru activitateа medicаlă.
• Pregatește cabinеtul și instrumentаrul și verifică dacă stocul dе mаterialе în cabinet estе complеt.
• Reаlizеаză toate procedurile necesare sterilizarii și se asigură că procesul de sterilizare este realizat corect.

Ce oferim:
• Asigurăm în prima lună un training pentru formare ca asistentă de stomatologie.
• Salariu motivant și un mediu de lucru plăcut.
• Program de 8 ore și contract de muncă.
• Posibilități reale de evoluție profesională în cadrul clinicii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adorable Dentistry pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adorable Dentistry pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adorable Dentistry locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?