Asistenta pentru General Manager

Angajam Asistenta General Manager-salariu oferit Ron

Program 09:00-18:00

Companie cu profil imobiliar si logistica auto, cu sediul in Ciorogârla, Ilfov, angajează asistenta pentru directorul general.

Se caută o persoana conștiincioasa, cu spirit comunicativ si de echipa, atenta, având o prezenta agreabila.

Responsabilități:

  • gestionarea apelurilor telefonice, mesajelor, corespondentei, documentelor interne
  • asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
  • elaborarea si redactarea documentelor, atât in limba romana, cat si in limba engleza
  • asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei
  • menținerea legăturii cu toți colaboratorii firmei (furnizori si clienți)
  • editarea documentelor
  • emiterea facturilor
  • urmărirea contractelor
  • gestionarea furnizorilor si a clienților
  • clasarea, arhivarea documentelor
  • întâmpinarea clienților, operațiuni de protocol
  • rezolvarea diferitelor situații apărute
  • stabilire întâlniri
  • redactare emailuri si alte documente
  • centralizare si structurare informații interne, minute sedinte
  • coordonează si răspunde de buna organizare a activității de secretariat.

Cerințe:

  • absolventa a unei facultăți cu profil economic sau juridic
  • cunoștințe de contabilitate primara reprezintă un avantaj
  • cunoștințe avansate de MS Office obligatoriu (Word, Excel, To Do, Outlook, PowerPoint)
  • permis conducere categoria B, obligatoriu
  • profil dinamic, optimist, pro activ, cu spirit de echipa, orientat către rezultate
  • prezenta agreabila
  • excelente abilitați de comunicare cu clienții
  • cunoașterea limbii engleze nivel avansat, scris, citit, vorbit, tehnoredactat după dictare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la International Benga Company SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la International Benga Company SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are International Benga Company SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?