Asistenta personala

Cerinte:

-studii superioare finalizate

-abilitati foarte bune de comunicare orala si scrisa

-limba engleza nivel avansat, preferabil si limba germana nivel mediu-avansat, cu bune abilitati de translator

-cunostiinte avansate in lucrul pe calculator

-persoana responsabila, punctuala, organizata, cu spirit de observatie

-persoana foarte amabila, cu atitudine pozitiva si aspect fizic foarte placut si ingrijit

-disponibilitate pentru program in ture

Descrierea jobului:

-asistenta personala a managerului - planificare agenda, intalniri, calatorii; va fi persoana cu care vor intra prima data in contact toate persoanele care doresc sa discute cu managerul

-efectuarea in timp util a sarcinilor delegate de manager

-activitati de protocol

-asigurarea necesarului de materiale pentru birou

Beneficii:

-pachet salarial motivant si negociabil, in functie de abilitati si de experienta

-bonusuri in functie de performanta

-mediu de lucru placut, in zona exclusivista de nord a capitalei

Descrierea companiei:

SKV Properties . este o companie care are ca obiect de activitate dezvoltarea proiectelor imobiliare pe piata de lux din nordul capitalei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SKV PROPERTIES SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SKV PROPERTIES SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SKV PROPERTIES SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?