Asistenta vanzari acumulatori

Descrierea postului:

Desfasurarea activitatilor de asigurare suport vanzari de acumulatori industriali : intocmire oferte, intocmire documente vanzare, urmarire comenzi etc.

Cerinte, experienta si aptitudini:

- cunoasterea cel putin medie a limbii engleza;

- experienta lucru cu calculatorul, in special aplicatii MS Office : Excel, Word, Outlook;

- experienta in corespondenta comerciala reprezinta un avantaj;

- cunostintele tehnice de baza constituie un avantaj;

- se solicita minim studii medii (bacalaureat), studiile superioare se considera un avantaj.

Se ofera :

- salariul net de incadrare pe acest post este de 2200 lei / luna;

- bonuri de masa de 15 lei/zi, toate drepturile salariale, si cele fixe si cele variabile sunt consemnate integral in contractul de munca;

- program de lucru 8:17 cu o ora pauza de masa, luni-vineri, nu se lucreaza ore suplimentare, nici in weekend sau sarbatori legale;

- 21 de zile concediu de odihna pe an.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC UTIL SPC SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC UTIL SPC SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC UTIL SPC SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?