Asistenti medicali

nespecificat

Descrierea jobului

Angajam Asistenti medicali - 10 posturi noi

Ne marim echipa, atat in cadrul Policlinicii Sfantul Ioan (bd. Republicii) cat si la Spitalul Sfantul Ioan de pe str.I.L.Caragiale din Baia Mare.

Daca iti doresti sa lucrezi intr-un mediu placut, sa faci parte dintr-o echipa care se dedica pacientului, te asteptam in echipa noastra.

Cerinte :
- persoana amabila , orientata catre binele pacientului
- studii de asistent medical
- cunostinte operare PC

CV-urile se trimit pe email: [email protected]
Doar CV-urile corespunzatoare cerintelor vor fi programate pentru interviu.

Spital & Policlinica Sfantul Ioan ofera servicii medicale de calitate, acordate de personal specializat, adresate tuturor categoriilor de pacienti, asigurati sau neasigurati, avand posibilitatea efectuarii unei game largi de consultatii si proceduri in scop diagnostic si/sau terapeutic.

Misiunea noastra este sa intampinam fiecare pacient cu grija, sa ne asiguram ca este investigat si diagnosticat corect, ca este tratat complet, la timp, cu profesionalism si cu respect.

Avem credinta ca medicina fara ajutorul tehnicii nu mai poate fi imaginata, dar ca, fara omenie si respect pentru valorile morale, aceasta ramane o simpla meserie.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la POLICLINICA SFANTUL IOAN pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la POLICLINICA SFANTUL IOAN pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are POLICLINICA SFANTUL IOAN locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă POLICLINICA SFANTUL IOAN la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?