Descriere post:

-Mentinerea si dezvoltarea vanzarilor si a portofoliului de clienti

-Realizarea planului de vânzări si incasari

-Promovarea si implementarea promotiilor produselor din portofoliu

Cerinte

-Studii superioare

-Experienta de minim 2 ani in vanzari

-Experienta pe pietele de: electocasnice, menaj sau bricolaj, reprezinta avantaj

-Abilitati de relationare si negociere

-Orientare catre client si rezultate

-Aptitudini de relationare si negociere

-Cunostinte operare PC (MS Office)

-Permis de conducere categoria B

-Disponibilitate pentru deplasari

-Domiciliul stabil in zona alocata

Oferta:

-Pachet salarial motivant (corelat cu performanta)
-Posibilitatea dezvoltarii profesionale inr-un mediu profesionist si dinamic

-Masina de serviciu

-Telefon de serviciu

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dem Electronics pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dem Electronics pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dem Electronics locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?