Asset manager

Platforma Casta oferă proprietarilor de imobile o gamă completă de servicii, de la vânzarea instant sau promovarea anunțurilor de vânzare prin serviciul InstaBuy și până la găsirea și cumpărarea de apartamente pentru clienți, precum și soluții pentru cumpărători, printre care brokeraj de credite și asistență la găsirea celei mai bune soluții de finanțare pentru finalizarea achiziției casei lor.

Cautam o persoana descurcareata care sa preia rolul de Asset Manager in Bucuresti.

Responsabilitati

  • Administrare imobile din proprietatea casta

-predare/preluare imobile
-administrare cheltuieli
-administrare contracte furnizori
-supraveghere lucrari de reabilitare (mici lucrari de amenjare interioara)
-obtinere documente asociatia de proprietari

  • Obtinere documente necesare vanzarii de la institutiile statului:

-declarare la ANCPI
-obtinere certificate fiscale
-radiere

  • Arhivare documente vanzare/cumparare
  • Actualizare stadiu propeitate pe portal

Cerinte

- permis de conducere categoria B;

- aptitudini de comunicare si relationare;

- abilitatea de a lucra remote ;

- capacitate mare de organizare si respectare termene limita;

- flexibilitatea de a te adapta unui mediu de lucru dinamic.

Asteptam sa te cunoastem!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Casta pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Casta pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Casta locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?