Assistant manager

Companie care desfasoara activitate la nivel national, oferind servicii de curatenie de inalta calitate in sedii de birouri si centre comerciale, organizeaza selectii in vederea angajarii unui Asistent Manager.
Sediul companiei noastre este in zona Berceni ( statie metrou Dimitrie Leonida)

Profilul candidatului ideal:

Studii medii/superioare;
Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
Cunostinte operare PC / MS Office (nivel foarte bun de operare Excel);
Cunostinte minime de contabilitate (facturare, emitere bonuri de consum, etc);
Cunostinte minime de limba engleza reprezinta un avantaj;
Personalitate flexibila si usor adaptabila;
Seriozitate, punctualitate, responsabilitate;
Abilitati de comunicare si spirit de echipa;
Atentie la detalii si calitatea activitatii, orientat spre rezultate si dezvoltare profesionala;
Prestanta, amabilitate si profesionalism in relatia cu colegii si partenerii;
Atentie la detalii, capacitate de gandire analitica si rapida.

Descrierea jobului:

· Colectare si centralizare date primite de la punctele de lucru locale;

· Intocmirea unor situatii statistice periodice;

· Efectuarea aranjamentelor pentru deplasari in diverse puncte de lucru locale;

· Organizarea diferitelor documente ale companiei, activitati de introducere date, raportare interna;

· Comunicare permanenta cu reteaua de organizatori locali;

· Asistarea managerului in rezolvarea diferitelor task-uri administrative.

Beneficii oferite:

Salariu deosebit de atractiv;
Bonusuri functie de volumul si calitatea activitatii desfasurate;
Posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
Mediu de lucru foarte placut;
Posibilitate de avansare ierarhica.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Freelancer IT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Freelancer IT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Freelancer IT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?