Assistant Manager

Căutăm un nou membru al echipei noastre, pentru funcția de Asistent Manager!

Candidatul Ideal
Cerințe:
- Studii superioare de lungă durată (preferabil Comunicare și relații publice, Filologie, Limbi străine etc.) sau experiență de cel puțin 3 ani în poziții similare (pentru studii medii);
- Capacitate de adaptare la situații noi și gândire flexibilă;
- Competente de comunicare si ușurintă în stabilirea contactelor cu terți;
- Competențe de comunicare scrisă și aplecarea spre detaliu;
- Abilități de planificare, organizare și realizarea sarcinilor la timp;
- Persoană organizată cu atenție către detalii, punctuală, riguroasă, sociabilă, amabilă;
- Claritate și coerență în exprimarea scrisă și orală;
- Cunoașterea pachetului Microsoft Office (experiență pe platforma macOS reprezintă un avantaj);
- Carnet conducere cat. B;
- Cunoașterea limbii engleza nivel avansat (scris si vorbit);

Descrierea job-ului/ Responsabilități:
- Planificarea agendei de lucru a managerului si asistarea managerului in activitatea sa zilnica;
- Gestionează corespondența digitală a societății;
- Arhivează documentele și corespondenta pe criterii care să permită o identificare eficace si acces rapid la informații;
- Realizează operațiunile de redactare, multiplicare si scanare a diverselor documente, solicitate de directori;
- Colectarea, analizarea și sintetizarea informațiilor necesare pentru întocmirea rapoartelor și situațiilor solicitate;
- Menținerea unui flux comunicațional eficient.
- Deplasarea la diferite instituții ale statului pentru ridicarea sau depunerea documentelor.

Condiții materiale:
- Salariu net între 600-800€.
- Telefon și mașină de serviciu, etc.;
- Condiții de muncă la standard ridicat;
- Posibilitatea de dezvoltare profesională și personală;

Persoanele interesate sunt rugate sa trimite CV-ul prin mesaj privat aici pe Facebook sau prin email la [email protected]

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Gruenwald Immobilien pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Gruenwald Immobilien pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Gruenwald Immobilien locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?