Farplas & Smart Solutions este o companie multinationala in domeniul automotive cu sediul in Mioveni.

Ne marim echipa si cautam Assistent Manager. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica intr-o companie in plina ascensiune, ne poti trimite CV-ul tau.

Candidatul ideal:

• Studii superioare;

• Minim 1 an experienta pe un post similar;

• Cunostinte de limba engleza nivel avansat, limba turca constituie un avantaj;

• Cunostiinte MS Office

• Bune abilitati dе comunicare, planificare si organizare

Responsabilitati:
• Activitati de traducere si redactare documente.

• Organizarea activitatilor de protocol.

•  Primirea și transmiterea corespondenței societății (fax-uri, memo-uri, e-mail-uri, note interne). Inregistarea și distribuirea corespondenței conform normelor interne

• Ofera suport si asistenta celorlalte departamente in activitati administrative.

• Întocmirea de repoarte si centralizari diverse.

Beneficii:

• Pachet salarial motivant;

• Tichete de masa;

• Training;

• Posibilitatea dezvoltarii profesionale;

• Mediu de lucru placut si dinamic.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Farplas&Smart Solutions pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Farplas&Smart Solutions pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Farplas&Smart Solutions locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?