ASSISTANT MARKETING MANAGER

Salar brut
1000 - 1500 €

Suntem un grup de firme internationale din sectorul constructiilor si al dezvoltarilor imobiliare, cu prezenta in Romania de mai bine de 10 ani, si cautam un Assistant Marketing Manager care raporteaza direct catre directorul grupului.

Printre principalele responsabilitati evidentiem :

- Gestiune retele sociale si responsabilitati de baza SEO.

- Proiectare si dezvoltarea planurilor de marketing local si campanii media (Google Ads, Facebook Ads, altele).

- Analiza principalior KPI ai afacerii.

- Masurarea si analiza eficacitatii actiunilor de marketing local desfasurate.

- Detectarea oportunitatilor de afaceri (analiza de piata, insights relevante, studiul noilor tendinte in domeniu)

- Controlul si gestiunea bugetului campaniilor comerciale SEM.

- Asigurarea in cadrul afacerilor a unei imagini corecte de marca.

- Generarea si implementarea de proiecte de marketing in concordanta cu vanzarile si cu planurile comerciale.

- Relationarea directa cu clientul, centrata pe vanzare.

- Activitati administrative de baza : contabilitate primara, relationarea cu autoritatile publice, necesar materiale de birou.

- Manipulare documente in format word, excel, pdf, editare, printare, pliere, indosariere proiecte/planuri.

- Intocmire oferte si documentatii pentru licitatii.

Cerinte candidat :

- Studii superioare de tip Marketing / Administrare firme.

- Persoana dinamica, proactiva si capabila de lucru in echipa.

- Persoana comunicativa si cu o inalta abilitate sociala.

- Capacitate de planificare si organizare.

- Cunostiinte de marketing online.

- Abilitati analitice : capacitate de analiza, utilizare Excel si realizare de prezentari.

- Carnet de conducere.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PLOT PLAN S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PLOT PLAN S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PLOT PLAN S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?