ASSITANT PROJECT MANAGER CONSTRUCTII

Salar brut
1000 - 1800 €

CANDIDATUL IDEAL:

- Bune aptitudini operare PC (Pachet MS Office, Adobe).

- Abilitati bune de comunicare, initiativa, capacitate de organizare si gestionare proiecte, spirit proactiv.

- Obligatoriu carnet de conducere, pentru utilizarea masinii companiei la deplasari.

-  Se apreciaza cunosterea programului de desen AutoCAD.

-  Se apreciaza cunostiintele in domeniul constructiilor.

RESPONSABILITĂȚI :

- Activitati de tehnoredactare, multiplicare,organizare si arhivare a diverselor documente.

- Editare, printare, pliere, indosariere proiecte/planuri etc.

- Diverse gestiuni administrative.

- Contabilitate primara.

- Sprijinirea activitatilor echipei tehnice in activitatea curenta de birou, deplasari pentru masuratori, vizite beneficiari, santiere etc.

- Intocmire oferte si documentatii pentru licitatiile de proiectare la care participa societatea.

- Gestiuni administrative aferente vanzarilor de apartamente - gestiuni cadastru, taxe si impozite, primarie etc.

- Manipulare fisiere Autocad.

SE OFERĂ:

- Echipa de lucru tanara si dinamica, in cadrul unei firmei in expansiune.

- Dezvoltare profesionala.

- Pachet salarial motivant si bonusuri in functie de experienta si realizari / rezultate.

DESCRIEREA COMPANIEI:

SUNTEM UN GRUP DE FIRME CU DOMENIU DE ACTIVITATE PROIECTARE SI MANAGEMENT IN CONSTRUCTII SI DEZVOLTARI IMOBILIARE (IN BUCURESTI SI CONSTANTA).

ACTIVITĂȚILE DESFĂȘURATE SE ÎNCADREAZĂ ÎN DOMENIUL CONSTRUCȚIILOR, ÎN CARE INTRA ATÂT CLĂDIRILE CU DISTINCTE DESTINAȚII: BIROURI, REZIDENȚIALE, ADMINISTRATIVE, HALE INDUSTRIALE ETC.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PLOT PLAN S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PLOT PLAN S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PLOT PLAN S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?