Automation Engineer JR

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL pentru postul de  Automatist Junior:
- Cunoștințe PC: software si hardware, sisteme de operare, rețele de calculatoare;
- Cunoștințe Hardware / Electric.
- Abilitați de comunicare, prezentare scris și verbal in Engleza;
- Disponibilitatea de a lucra in condiții de stres și cu program prelungit;
- Disponibilitate la deplasări in afara României in țări din: Italia, R. Moldova

Descrierea jobului

Proiectare electrica si dezvoltarea software Domotic (KNX )

BENEFICII / RESPONSABILITATI:
- Asigurarea de training in firma noastră;
- Se vor pune la dispoziția tehnicianului: laptop, trusa de scule completa si telefon de serviciu;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata, diurna, cazare, transport in mare parte cu avionul, mașină închiriată unde este cazul.
- Mai multe detalii vor fi oferite pe e-mail in momentul selecției, înainte de interviu.

DESCRIERE COMPANIE:
Grupul Enova a fost fondat, ca o societate de artizanat în domeniul electric civil si industrial, în Bologna, Italia, in anul 1982. Astăzi, datorită unei strategii de externalizare de succes care a început în, cu o dinamică si structurată pe producția si livrare de produse mecanice, electromecanice si de servicii de înaltă calitate în domeniul automatizarilor industriale.
Grupul operează in trei tari, Italia - Romania - Republica Moldova, are un personal de peste 200 de angajați in cursul ultimului exercițiu financiara avut o cifră de afaceri consolidată de peste 5 milioane € si este format din trei firme ce activează în:
- Prelucrări mecanice de precizie, confectii sudate, montaj - ENOVA MECHANICS
- Asamblarea montarea și cablarea panouri electrice, instalații electrice industriale - ENOVA ELECTRIC
- Mașini de ambalare si sisteme automate - ENOVA AUTOMATION

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ENOVA AUTOMATION & SERVICES pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ENOVA AUTOMATION & SERVICES pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ENOVA AUTOMATION & SERVICES locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?