Avocat/Consilier juridic Intern

nespecificat

Candidatul ideal

Cunoștințe temeinice dе drept civil, comercial
Experiență în redactarea dе opinii juridice, notificari, contracte
Capacitate dе analiză și sinteză;
Cunoștințe temeinice în Microsoft Office, Google Docs

Descrierea jobului

Avocat Intern cu program 9-18.00
Analizeaza contracte
Redacteaza documente
Redacteaza cereri de chemare in judecata, notificari
Reprezinta si asista compania in fata instantelor de judecata si a altor autoritati, in functie de proiectele existente si/sau cerintele juridice.

Avem peste 15 ani de experienta in marketing imobiliar si am lucrat continuu pentru optimizarea prezentei online si offline a companiilor din acest domeniu. Studiem si intelegem nu numai industria imobiliara dar si concurenta, oferind posibilitatea de a fi competitiv pe o asemenea piata. Fiecare client are nevoi specifice si unice care se schimba aproape in fiecare zi - astazi,maine si in viitor.

Principiile noastre de baza :

Credem in cultura organizationala,pasiune si branding puternic prin marketing agresiv

Credem in strategii elegante,de ultima generatie si iesite din comun

Credem in proiecte unice, consultanta 1-1 si idei puternice

Credem in identitatea unica a fiecarui proiect