Axe Group România SA angajează Operator producție/domeniul prelucrări tablă

Salariu
1800 RON

Responsabilități: Ca si operatorii la mașini-unelte vei efectua următoarele operații: manipulare piese din tablă / sertizare/ finisare / sudura in puncte in funcție de cunoștințele si experiența avută Ca și operator montaj vei efectua operații de montare subansamble din tabla/nituire/ambalare Program de lucru : luni-Vineri in 2 schimburi , astfel : 06.00-14.00 si 14.00-22.00 Îți oferim Salariu net ( salariul de incadrare +prima lunara de prezenta) - 1800 lei; Tichete de masa in valoare de 16 lei/zi ( aproximativ 320 lei); Transport asigurat gratuit din Oradea si zonele limitrofe (abonament) sau decontare transport in valaore de 100 lei daca vii cu autoturismul propriu; Asigurare de sanatate privata ( dupa perioada de proba ) Bonus sfarsit de An Instruire la locul de munca

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Jobby pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Jobby pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Jobby locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?