Dacă eşti proactiv, responsabil față de sarcinile alocate și ai timpi de reacție reduși la solicitările venite, considerăm cădeja avem premisele necesare ca să te invităm să ne cunoşti!

e tip de persoană căutăm?

  • Capabil să lucreze independent
  • Team player
  • Cu o gândire analitică
  • Cu un grad ridicat de motivare şi determinare
  • Orientat către rezultate

are sunt cerințele generale ale postului?

  • Capacitate de analiză și gestionare a datelor
  • Cunoștințe de limbă engleză
  • Cunoștințe Microsoft Office
  • Studii superioare
  • Experiența anterioară în relaționarea cu clienții poate reprezenta un avantaj

are sunt responsabilităţile de bază?

  • Preluarea solicitărilor de cerere a ofertelor
  • Culegerea datelor interne de la departamentele avizate necesare pregătirii ofertelor
  • Transmiterea ofertelor către clienți
  • Argumentarea ofertelor, închiderea vânzării

Ce beneficii vei primi?

  • Vei lucra într-o companie multinațională care îţi asigură nivelul dorit de independenţă în desfăşurarea activităţii
  • Vei fii membru al unei echipe care pune accent pe satisfacţia muncii prestate, pentru care dezvoltarea personală şi profesională sunt un beneficiu semnificativ
  • Vei primi întreaga echipare și logistică necesare pentru asigurarea performanței în vânzări
  • Vei primi suport operațional în pregătirea ofertelor
  • Vei avea un salariu de bază motivant, bonuri de masă și bonusuri trimestriale în funcție de îndeplinirea KPI-urilor tale
  • Împreună cu tine îți vom dezvolta un plan de gestionare al carierei pe termen mediu și lung
  • Vei beneficia de un plan de integrare organizațională

SIMACEK Facility Services este un furnizor de top în domeniul serviciilor de facility management din România.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?