Beauty adviser magazin Cupio, Mall AFI Brasov

Despre noi

Suntem o echipa tanara, ghidata de valori precum pasiunea pentru frumusete, ambitia de a oferi tot timpul ce-i mai nou si mai bun, prietenia si creativitatea inspirata din dorintele iubitorilor de frumos.
Suntem entuziasti, perseverenti, ambitiosi si muncitori. Ne dezvoltam si evoluam impreuna.

Bineinteles ca nu suntem perfecti, insa ascultam, invatam din greseli si muncim pentru fiecare reusita.

Daca simti ca te-ai regasit in aceasta descriere, asteptam CV-ul tau pentru job-ul disponibil acum in magazinul Cupio din Mall AFI Brasov.

Cerinte:

  • Memorie vizuala si abilitati de comunicare
  • Orientare catre clienti si nevoile lor
  • Responsabilitate, implicare, seriozitate
  • Flexibilitate si perseverenta
  • Spirit de echipa si adaptabilitate
  • Experienta constituie un avantaj
    Limba engleză – nivel mediu/avansat

Responsabilitati:

  • consilierea clientilor in vederea achizitionarii produselor comercializate
  • incasarea produselor conform legislatiei actuale in vigoare si eliberarea bonului fiscal
  • receptionarea marfurilor conform procedurilor interne
  • asezarea marfii la raft conform specificatiilor primite
  • pastrarea evidentei stocurilor in magazine
  • pastrarea curateniei in magazin

Competente:

  • Bune abilități de comunicare
  • Muncă în echipă
  • Capacitate de planificare, organizare, monitorizare a resurselor
  • Creativitate si initiativa de a veni cu idei si de a le implementa

Ce oferim noi:

  • Stabilitate si siguranta
  • Pachet salarial atractiv asociat unui contract de munca full-time
  • Un program de lucru fix
  • Card de sănătate
  • Preturi speciale pentru angajati
  • Un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CUPIO INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?